reklama
Magazyn WhyStory logo
reklama

Zapraszamy do przeczytania relacji portalu piekary.pl o spotkaniu pań ze stowarzyszenia "Kobieta Charyzmatyczna"

piekary

http://www.piekary.pl/news,article,2054,stowarzyszenie_%E2%80%9Ekobieta_charyzmatyczna_zwiedzilo_nowy_szpital

20 marca 2017 r. w Teatrze Bagatela w Krakowie odbyła się konferencja i gala wręczenia nagród – tytułów dla Kobiet Charyzmatycznych 2017. Dziekan Wydziału Radia i Telewizji – prof. UŚ dr hab. Krystyna Doktorowicz została wyróżniona tytułem w kategorii Kobiety Wszechstronnej.

Według organizatorów kobiety charyzmatyczne to takie, które mają pasje i marzenia, które zamieniają je w plany i urzeczywistniają, ale nie robią tego kosztem innych. Są kreatywne, przedsiębiorcze i zaradne życiowo.
Więcej na
WRi TV

Wśród uhonorowanych tytułem "Kobieta charyzmatyczna" jest dr Maria Łuszczyńska, adiunkt w Katedrze Etyki Pracy Socjalnej Instytutu Pracy Socjalnej Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie – wyrózniona w kategorii: Kobieta w nauce oraz Kobieta społeczna.

28 lutego 2017 w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie odbyło się spotkanie Kapituły Programu Kobieta Charyzmatyczna. Do tytułu nominowano prawie sto pań, które wyróżniają się na polu gospodarki, kultury i sztuki, sportu, nauki oraz działalności społecznej... (Więcej na Stronie Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie)

Urszula Nowogórska została Kobietą Charyzmatyczną 2017

malopolska

Przewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego Urszula Nowogórska, która została laureatką plebiscytu „Kobieta Charyzmatyczna” magazynu "Why Story", odebrała wyróżnienie podczas poniedziałkowej gali w Teatrze Bagatela... (więcej na Malopolska.pl)

wtorek, 28 marzec 2017 11:42

Class Ladies o Kobiecie Charyzmatycznej

Nominacja do tytułu „Kobieta Charyzmatyczna”

daria

W dniu 01.12.2016 Redaktor Naczelna wydawnictwa WhyMediaGroup  Pani Beata Sekuła wręczyła Pani Prezes Darii Domaradzkiej-Guzik nominację do tytułu „Kobieta Charyzmatyczna” w kategorii: Kobieta społeczna... (Więcej na Class Ladies)

Przewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego Urszula Nowogórska została laureatką plebiscytu „Kobieta Charyzmatyczna” magazynu "Why Story". Kapituła doceniła ją za działalność na rzecz samorządu oraz szerokie zaangażowanie społeczne.

unowo 1000

Plebiscyt „Kobieta Charyzmatyczna” odbywa się już po raz drugi. Nominowanych zostało prawie sto pań mających na swoim koncie osiągnięcia w dziedzinie gospodarki, kultury i sztuki, sportu, nauki oraz działalności społecznej... więcej na Sadeczanin

W krakowskim Teatrze Bagatela wręczono w poniedziałek nagrody "Kobieta Charyzmatyczna". Wyróżnienia otrzymało prawie 90 pań, które odniosły sukcesy w biznesie, polityce, sporcie, sztuce, nauce czy działalności społecznej. Wśród nagrodzonych znalazły się m.in. Kayah, Dorota Wellman, Janina Ochojska, Anna Dymna i Justyna Kowalczyk.

PGR 8823

Nagrody „Kobieta charyzmatyczna” przyznano już po raz drugi. Pomysłodawcą programu jest WHY Media Group.

– „Kobieta charyzmatyczna” to wyróżnienie... (aby czytać dalej, Kliknij tutaj!)

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama